O nas

O nas

DR EDYTA LISEK

Zajmuję się arteterapią, Vedic-art, Terapią Czaszkowo-Krzyżową, zabiegami energetycznymi Access FaceLift, litoterapią, korektą wzroku, korektą słuchu, masażem Dotyk Motyla, masażem metamorficznym oraz innymi terapiami manualnymi. Jestem grafikiem, malarką, artystką Sztuki Życia, praktykiem Uzdrawiania Rekonektywnego wg dr Erica Pearl, Soul Body Fusion, mistrzem-nauczycielem Reiki. W terapii korzystam również z wiedzy Kronik Akaszy i ogromej mocy kolorów, zajmuję się też wypalaniem uzależnień karmicznych. Jestem również surdopedagogiem, tyflopedagogiem, dietetykiem.
Obecnie studiuję medycynę osteopatyczną oraz fizjoterapię na Mazowieckiej Uczelni Medycznej
w Warszawie.

W swojej pracy terapeutycznej łączę techniki energetyczne z fizjoterapią. Wszystkie te metody mają wspólny mianownik – powrót do równowagi na poziomie ciała, umysłu i duszy, czego efektem jest powrót do prawdziwej natury i homeostazy, by móc na nowo cieszyć się w pełni zdrowiem.
Wszystkie te terapie propaguję na zajęciach ze studentami.

Zapraszam do mojego gabinetu każdego – od niemowlaka do seniora – kto pragnie osiągnąć stan harmonii, a tym samym doskonałe zdrowie.

zdjecie

DIETETYK JOANNA ŻURAWSKA

Absolwentka studiów Żywienie Człowieka i Dietetyka. Propagatorka zdrowego stylu życia i holistycznego podejścia do zdrowia.

Członkini Polskiego Związku Zawodowych Dietetyków.